Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Anasayfa

Ey İnsan, Ey Kendini Herşeyin Üstünde Bir Güç Olarak Görüp, Her şeye Hükmedebileceğini Sanan Sanal Hükümdar!!! Ey İnsan, Kendi için yaşadığı kadar diğerleri içinde yaşayan, bu dünyada bir kiracı olduğunu, her şeyin bir sonraki nesilden ödünç alınan emanetler olduğunu hatırlayan ve buna göre davranan gerçek kahraman=insan!!!!
24.06.2016
Biyoloji Bölümümüzün Standına Geleceğimizin Büyüklerini görmek güzeldi. Gelecek yılda da görüşmek dileğiyle, sevgili çocuklar ve çocuk kalanlar...
12.04.2016
Ki zaten sadece som yalnızlık üşütür insanı temmuzun çöl sıcağında.
30.01.2016
Her masum ayrılırken yeryüzünden, gökte yeni bir yıldız olurmuş... Çoğu insan ise huzuru bu karmaşık aydınlıkta bulurmuş... Özlermiş analar, ararmış babalar o cıvıltılı sözleri, Kardeşler hasretle kucaklarmış geride kalan minikleri. Bak işte masal olmuş bu canların acı hikayeleri. Artık şehirlerden görülemez olmuş, gökyüzündeki hüzünlü çocukların titrek gözleri
10.01.2016
Bu muydu yaşamak, bu muydu Dünya... Hangisi Gerçek Hangisi Rüya
22.12.2015
UMUTSUZCA ÇARPIP NİHAYETİNDE DURAN...
26.11.2015
Gölgeler Bile Kaçıyor Bu Mekandan...
27.10.2015
Bursa Nilüfer Belediyesi ve TTKD işbirliği ile türün ülkemizdeki durumu irdelendi.
09.10.2015
ATATÜRK'Ü ve FEDAKAR VATANSEVERLERİ AN...
19.05.2015
Bir vakte, bir ana değil, inan ki bir tarih gördük, tarihe bile sığmayan zamansız… ................ HerKese, HerŞeye ve ŞuAnlara inat, ŞerefSizlere inat, KanSızlara inat, OnurSuzlara inat... İllede DÜŞMANLARA inat Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun... Bu sevda bitmez, biteceğini sananlar ve bitirmeye çalışanlar yanıldıklarını er yada geç anlayacaklardır. Tıpkı onlardan önce Denize dökülenlerin de anladığı gibi... Yine buruk ta olsak içimizde coşku, yüreğimizde umut, hedefimizde istikbal, Dilimizde-İçimizde CUMHURİYET... CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!
27.10.2014
 2 

BİYOAKADEMİ

İçinde yaşadığımız sosyal, toplumsal çevreyi ve doğayı, canlı-cansız çevreyi, bir ekolojik bütünlük içinde anlamaya ve kavramaya çalışmak, kavradıklarımızı kuşaktan kuşağa gelecek nesillere aktarmak amacıyla kurulmuştur.

Gelin hepbirlikte anlamaya çalışalım...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret53526
Hava Durumu
Anlık
Yarın
5° -2°
Saat